9. kolo, Ne 1.10.2023 15:00
VELKÉ LOSINY "A"1
Jiskra Rapotín2
15. kolo, Čt 28.9.2023 16:00
VELKÉ LOSINY "A"1
FK Mohelnice2
8. kolo, Ne 24.9.2023 15:30
Sokol Bohuňovice1
VELKÉ LOSINY "A"2
7. kolo, Ne 17.9.2023 15:30
Sokol Bělotín2
VELKÉ LOSINY "A"0
6. kolo, Ne 10.9.2023 16:00
VELKÉ LOSINY "A"1
SK Lipová0
5. kolo, Ne 3.9.2023 16:00
SK SULKO Zábřeh 1
VELKÉ LOSINY "A"2
4. kolo, Ne 27.8.2023 16:30
VELKÉ LOSINY "A"3
FC Dolany5
3. kolo, Ne 20.8.2023 16:30
Sokol Určice3
VELKÉ LOSINY "A"0
2. kolo, Ne 13.8.2023 17:00
VELKÉ LOSINY "A"2
TJ Postřelmov1
1. kolo, Ne 6.8.2023 17:00
FK Brodek u Př.3
VELKÉ LOSINY "A"0
26. kolo, Dnes 17:00
FC Želatovice
VELKÉ LOSINY "A"
27. kolo, Ne 26.05 17:00
VELKÉ LOSINY "A"
Sokol Konice
28. kolo, Ne 02.06 17:00
FK Medlov
VELKÉ LOSINY "A"
29. kolo, Ne 09.06 17:00
VELKÉ LOSINY "A"
Tatran Litovel
30. kolo, Ne 16.06 17:00
FK Mohelnice
VELKÉ LOSINY "A"
13. kolo, Ne 30.10.2022 10:00
VELKÉ LOSINY1
Sokol Velký Týnec3
12. kolo, Ne 23.10.2022 10:00
Sokol Vrahovice5
VELKÉ LOSINY3
11. kolo, Ne 16.10.2022 10:00
VELKÉ LOSINY1
Sokol v Pivíně0
10. kolo, Ne 9.10.2022 10:00
Jiskra Brodek u Konice1
VELKÉ LOSINY2
9. kolo, Ne 2.10.2022 10:00
VELKÉ LOSINY1
SK Chválkovice3
1. kolo, St 28.9.2022 10:00
FK Horka n. M.8
VELKÉ LOSINY0
8. kolo, Ne 25.9.2022 10:00
SK Slatinice3
VELKÉ LOSINY6
7. kolo, Ne 18.9.2022 10:00
VELKÉ LOSINY0
Sokol Brodek u PV7
6. kolo, Ne 11.9.2022 10:00
Sokol Plumlov2
VELKÉ LOSINY1
5. kolo, Ne 4.9.2022 10:00
VELKÉ LOSINY1
TJ Tatran Litovel3
15. kolo, Ne 18.6.2023 17:00
VELKÉ LOSINY "B"1
Olpa Jindřichov3
26. kolo, Ne 11.6.2023 17:00
VELKÉ LOSINY "B"6
Sokol Sudkov1
25. kolo, Ne 4.6.2023 17:00
Sokol Bernartice10
VELKÉ LOSINY "B"2
24. kolo, Ne 28.5.2023 17:00
VELKÉ LOSINY "B"0
SK Řetězárna3
23. kolo, Ne 21.5.2023 17:00
FK Ruda n. M.1
VELKÉ LOSINY "B"0
22. kolo, Ne 14.5.2023 16:30
VELKÉ LOSINY "B"16
Sokol Vikýřovice1
21. kolo, Ne 7.5.2023 16:30
FK Stomix Žulová3
VELKÉ LOSINY "B"2
20. kolo, Ne 30.4.2023 16:00
VELKÉ LOSINY "B"1
FK Bohdíkov2
19. kolo, Ne 23.4.2023 16:00
FK Mikulovice4
VELKÉ LOSINY "B"2
18. kolo, Ne 16.4.2023 16:00
VELKÉ LOSINY "B"5
TJ Zlaté Hory0
13. kolo, Ne 30.10.2022 14:30
Sokol Leština1
VELKÉ LOSINY6
2. kolo, Pá 28.10.2022 14:30
Baník Staré Město p. S..2
VELKÉ LOSINY6
12. kolo, Ne 23.10.2022 14:30
VELKÉ LOSINY8
Sokol Lesnice1
10. kolo, Ne 9.10.2022 15:00
VELKÉ LOSINY3
Sokol Vikýřovice1
9. kolo, Ne 2.10.2022 15:00
TJ Libina1
VELKÉ LOSINY2
1. kolo, St 28.9.2022 16:30
VELKÉ LOSINY7
Sokol Štíty1
8. kolo, Ne 25.9.2022 15:30
VELKÉ LOSINY19
SK Zvole0
7. kolo, Ne 18.9.2022 15:30
Sokol Sudkov1
VELKÉ LOSINY7
6. kolo, Ne 11.9.2022 16:00
VELKÉ LOSINY0
Sokol Nový Malín3
5. kolo, Ne 4.9.2022 16:00
SK Loštice4
VELKÉ LOSINY2
9. kolo, Ne 1.10.2023 15:00
Muži A1
Jiskra Rapotín2
15. kolo, Čt 28.9.2023 16:00
Muži A1
FK Mohelnice2
8. kolo, Ne 24.9.2023 15:30
Sokol Bohuňovice1
Muži A2
7. kolo, Ne 17.9.2023 15:30
Sokol Bělotín2
Muži A0
6. kolo, Ne 10.9.2023 16:00
Muži A1
SK Lipová0
5. kolo, Ne 3.9.2023 16:00
SK SULKO Zábřeh 1
Muži A2
4. kolo, Ne 27.8.2023 16:30
Muži A3
FC Dolany5
3. kolo, Ne 20.8.2023 16:30
Sokol Určice3
Muži A0
2. kolo, Ne 13.8.2023 17:00
Muži A2
TJ Postřelmov1
1. kolo, Ne 6.8.2023 17:00
FK Brodek u Př.3
Muži A0
26. kolo, Dnes 17:00
FC Želatovice
Muži A
27. kolo, Ne 26.05 17:00
Muži A
Sokol Konice
28. kolo, Ne 02.06 17:00
FK Medlov
Muži A
29. kolo, Ne 09.06 17:00
Muži A
Tatran Litovel
30. kolo, Ne 16.06 17:00
FK Mohelnice
Muži A
Úvod / 3. Krajská soutěž dorostu, sk. A - 2022/2023 / 13.kolo / Sokol Plumlov : Sokol v Pivíně
Sokol Plumlov
3 : 0
Sokol v Pivíně
1. | FK Medlov | 10 | 34:6 | 28 |
2. | Sokol Bělotín | 10 | 28:9 | 26 |
3. | Jiskra Rapotín | 10 | 25:15 | 21 |
4. | FC Želatovice | 10 | 25:14 | 18 |
5. | FK Mohelnice | 10 | 17:13 | 17 |
6. | Sokol Čechovice | 10 | 19:16 | 17 |
7. | FC Dolany | 10 | 17:19 | 16 |
8. | FK Brodek u Př. | 10 | 22:22 | 14 |
9. | Sokol Konice | 10 | 13:14 | 13 |
10. | SK Lipová | 10 | 11:16 | 13 |
11. | VELKÉ LOSINY "A" | 10 | 12:20 | 12 |
12. | SK SULKO Zábřeh | 10 | 18:18 | 11 |
13. | Sokol Bohuňovice | 10 | 12:18 | 7 |
14. | Tatran Litovel | 10 | 5:30 | 7 |
15. | TJ Postřelmov | 10 | 7:16 | 5 |
16. | Sokol Určice | 10 | 8:27 | 4 |
1. | Sokol Brodek u PV | 12 | 75:11 | 35 |
2. | FK Horka n. M. | 12 | 79:8 | 34 |
3. | Sokol Velký Týnec | 12 | 31:22 | 25 |
4. | SK Chválkovice | 12 | 31:15 | 24 |
5. | TJ Tatran Litovel | 12 | 36:25 | 22 |
6. | FC Dolany | 12 | 26:22 | 21 |
7. | Sokol Plumlov | 12 | 23:32 | 19 |
8. | Sigma Lutín | 12 | 16:40 | 15 |
9. | Sokol Vrahovice | 12 | 22:39 | 12 |
10. | VELKÉ LOSINY | 12 | 17:38 | 10 |
11. | Sokol v Pivíně | 12 | 12:32 | 7 |
12. | Jiskra Brodek u Konice | 12 | 20:73 | 6 |
13. | SK Slatinice | 12 | 14:45 | 4 |
1. | FK Mikulovice | 26 | 110:32 | 72 |
2. | Sokol Bernartice | 26 | 141:52 | 64 |
3. | FK Bohdíkov | 26 | 57:29 | 47 |
4. | Sokol Štíty | 26 | 61:52 | 44 |
5. | SK Řetězárna | 26 | 57:55 | 41 |
6. | Sokol Sudkov | 26 | 49:57 | 39 |
7. | FK Ruda n. M. | 26 | 62:57 | 37 |
8. | FK Stomix Žulová | 26 | 73:97 | 32 |
9. | VELKÉ LOSINY "B" | 26 | 70:75 | 29 |
10. | Jiskra Oskava | 26 | 71:92 | 28 |
11. | TJ Písečná | 26 | 49:76 | 27 |
12. | TJ Zlaté Hory | 26 | 53:91 | 23 |
13. | Sokol Vikýřovice | 26 | 48:99 | 18 |
14. | Olpa Jindřichov | 26 | 48:85 | 15 |
1. | Sokol Nový Malín | 12 | 78:4 | 36 |
2. | VELKÉ LOSINY | 12 | 79:15 | 30 |
3. | SK Loštice | 12 | 54:18 | 25 |
4. | Sokol Leština | 12 | 50:40 | 24 |
5. | TJ Libina | 12 | 31:23 | 23 |
6. | FK Šumperk "B" | 12 | 40:24 | 21 |
7. | Sokol Vikýřovice | 12 | 18:10 | 21 |
8. | Baník Staré Město p... | 12 | 35:42 | 16 |
9. | Sokol Štíty | 12 | 29:42 | 12 |
10. | Sokol Sudkov | 12 | 12:41 | 11 |
11. | SK Bludov | 12 | 8:46 | 8 |
12. | Sokol Lesnice | 12 | 21:46 | 7 |
13. | SK Zvole | 12 | 5:109 | 0 |
Počet návštěv: 31906
Posledních 30 dnů: 292 | Posledních 7 dnů: 86 | Poslední den: 4
© 2024 TJ Sokol Velké Losiny z. s. | Všechna práva vyhrazena | fotballosiny@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze